All Products >> Preparaty >>DELTACAPS PBO

Opis produktu

Superkoncentrat w postaci zawiesiny mikrokapsułek PBO o działaniu kontaktowym i pokarmowym na owady latające i biegające o natychmiastowym i wydłużonym działaniu.

Obszar zastosowania:
Środek przeznaczony do oprysków w pomieszczeniach, mieszkaniach, strychach, piwnicach, miejscach użyteczności publicznej, magazynach, halach, biurach, ogrodach, terenach otwartych i zakładach produkcyjnych oraz lokalach publicznych. Dawkowanie 50 ml na 10 l wody. Opakowanie posiada specjalny dozownik.

Właściwości:
Preparat owadobójczy o działaniu kontaktowym i pokarmowym w postaci koncentratu. Dzięki innowacyjnemu połączeniu dwóch rożnych mikrokapsułek deltamertyny i PBO, środek działa bardzo skutecznie i długo przy niskiej toksyczności dla środowiska. PBO zmniejsza odporność owadów na pyretroidy przez co potęguje działanie deltametryny. Środek do zwalczania owadów latających oraz biegających w mieszkaniach, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, magazynach, zakładach produkcyjnych, pomieszczeniach gospodarczych, inwentarskich itp.

Produkt skutecznie zwalcza Pleśniakowca lśniącego.

Wydajność:
Najwydajniejszy z preparatów dostępnych na rynku. Opakowanie 1 l wystarczy na oprysk 20000 m (2 ha).

Dawkowanie:
Zalecane stężenie robocze 1%.

Substancja czynna:  deltamertyna 2,5%, PBO butoksylan piperonylu 12%

Opakowanie:  1 litr
Cena:   242,00 zł. netto

Pozwolenie MZ nr 4471/11

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.