All Products >> Preparaty >>DRAKER RTU Citronella

Opis produktu

Gotowy do użytku preparat do zwalczania owadów latających i biegających w postaci mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku.
Zwalcza owady magazynowe w domach, magazynach, hotelach, szkołach, szpitalach i innych budynkach użyteczności publicznej, schroniskach i posłaniach dla zwierząt, środkach transportu publicznego.

W produkcie Draker RTU część substancji aktywnych występuje w postaci wolnej i działa na owady natychmiastowo, natomiast część w postaci mikrokapsułkowanej, co zapewnia przedłużoną aktywność owadobójczą (przynajmniej przez 14 dni). Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce chroni ją produkt przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na stopniowe uwalnianie do środowiska.
DAWKOWANIE:
Opakowanie 500 ml starcza na 10-30 m2 w zależności od porowatości podłoża.

Substancja czynna:  Cypermetryna/ 3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan.alfa.-cyjano-3-fenoksybenzylu
0,3g/100g
Tetrametryna
0,06g/100g
Butotlenek piperonalu
0,3g/100g

Opakowanie:  0,5 litr
Cena:   21,00 zł. netto
Pozwolenie Ministra Zdrowia Nr 3916/09.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.