All Products >> Preparaty >>Getox żel 15 g.

Opis produktu

Żel na karaczany jest doskonałym rozwiązaniem do walki z karaczanami o długotrwałym działaniu.
Należy go stosować w miejscach gdzie pojawiają się insekty. Nie ma potrzeby przygotowywania pomieszczenia do zabiegu.
Należy jedynie pamiętać, by wykładać żel w formie małych kropli w miejscach, które nie będą poddawane żadnym czynnościom np. mycie czy codzienne sprzątanie.

Getox żel na karaczany to nowy preparat pozwaljący zwalczać larwy i osobniki dorosłe karaczanów-karaluchów i prusaków w domach i mieszkaniach.
Getox żel na karaczany może być również stosowany w miejscach gdzie wymagana jest specjalna ostrożność przy zabiegach dezynsekcji np. : szpitale, szkoły, restauracje, hotele, samoloty, biura, domy opieki, zakłady przetwórstwa spożywczego itp. oraz w miejscach gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery.
Stosowanie Getox żel na karaczany jest bardzo proste i nie zaburza codziennych czynności domowników oraz pracowników kuchni, szpitali czy hoteli.
Getox żel na karaczany należy stosować na oczyszczone i odtłuszczone powierzchnie.
Getox żel na karaczany nie należy stosować w miejscach, które są regularnie czyszczone.
Preparat należy wycisnąć ze strzykawki formując małe krople w miejscach takich jak:szpary i szczeliny ,pęknięcia, dziury, przy rurach CO, na krawędziach powierzchni, w rogach sufitów, przy listwach podłogowych oraz na drogach wędrówek i w miejscach kryjówek owadów wszędzie tam gdzie jest ciepło i wilgotno.

Dawkowanie
Getox żel na karaczany zależy od nasilenia inwazji owadów oraz ich gatunku. Na 1 m2 lub 1 m bieżący powierzchni nanosi się kroplę żelu o średnicy ok. 5 mm = 0,1 g. Po aplikacji preparatu, miejsca naniesienia kropel należy regularnie kontrolować i uzupełniać w miarę ich ubywania

Substancja czynna: Acetamipryd 10g/kg (1%)

Opakowanie:  5 g.
Cena:    15,00 zł. netto

Pozwolenie MZ nr 4714/12

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.