All Products >> Preparaty >>K-Othrine 2.5 flow 1 litr

Opis produktu

Płynny preparat owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających, w tym pleśniakowca lśniącego, much, a także komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pcheł i innych szkodników.
Ze względu na tak szerokie spektrum działania- może być stosowany zarówno na fermach drobiu, w ubojniach, wylęgarniach, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach jak również w pomieszczeniach mieszkalnych czy fabrycznych. Tak więc z pewnością sprawdzi się w przypadku budynków inwentarskich i zabudowań gospodarczych!

Zawarta w preparacie K-Othrine deltametryna jest niezwykle skutecznym insektycydem z grupy syntetycznych pyratroidów. Neurotoksyna ta wykazuje działanie układowe (szczególnie aktywnie działa przez układ pokarmowy) i kontaktowe- efekt biobójczy następuje w przypadku zetknięcia się owada z opryskaną powierzchnią.  Ma również działanie wypłaszające.
W porównaniu z innymi pyretroidami- deltametryna charakteryzuje się wysoką fotostabilnością. Dzięki temu wykazuje również działanie pozostałościowe- dłużej zachowując swoją aktywność owadobójczą.
K-Othrine jest preparatem szybkodziałającym, wywołującym oczekiwany efekt biobójczy od razu po zastosowaniu.

Stosowanie
K-Othrine stosuje się w postaci zawiesiny wodnej, którą przyrządza się nastepująco:
100 ml preparatu K-Othrine mieszamy z 10 litrami wody. Otrzymujemy w ten sposób 1 % roztwór, którym opryskujemy miejsca gromadzenia się i przebiegu owadów stosując 40 ml przyrządzonego roztworu na 1 m².

Substancja czynna: 24,90 g/l deltametryny.

Opakowanie: 1 litr
Cena:    398,00 zł. netto

Pozwolenie MZ nr 0567/04

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.