All Products >> Lampy >>LAMPY LEPOWE I-DEAL

Opis produktu

Pułapki świetlne na owady o dużym zasięgu do przemysłu spożywczego, magazynów i dużych hal przemysłowych. Urządzenie posiada specjalny system aktywnego wabienia owadów, który składa się z kombinacji świetlówek aktynicznych UVA oraz wkładów klejowych w kolorze żółtym lub czarnym. Nowej generacji świetlówki UVA posiadają ok. 85 % większą skuteczność niż dotychczas stosowane i jednocześnie zapewniają oszczędności w zużyciu energii elektrycznej (ok. 70kW /rok /urządzenie).
W standardzie oferujemy stopień ochrony IP44 zalecany do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Wszystkie świetlówki są zabezpieczone specjalną folią przeciw rozpryskową w zakresie ochrony przed odłamkami szkła.

Aktualnie dostępne wersje:

  • IP44 zalecane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i o zapyleniu I-DEAL 002 4x18W zasięg do 400m2      870,00 zł. netto
  • IP65 zalecane do pomieszczeń o dużej wilgotności i dużym zapyleniu I-DEAL 003 – 4x18W – zasięg do 400m2     920, 00 zł.  netto

Możliwość montażu w 3 wariantach:

  • naściennej
  • do sufitu
  • wolnostojącej na nóżkach
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.